
Patronalny Dzień ks. Kanonika Jana 24.06.26 r.
26 czerwca, 2026W piątek, 26 czerwca, o godz. 8.00 dzieci i młodzież naszej Szkoły Podstawowej wraz z Dyrekcją, nauczycielami oraz z rodzicami uczestniczyła w mszy św. dziękczynnej na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Liturgii przewodniczył katecheta, ks. Artur. Podczas wygłoszonej homilii zachęcał dzieci i młodzież do płynącego z serca dziękczynienia za kończący się rok nauki. Zachęcał również do trwania przy Bogu podczas wakacji. Do codziennej modlitwy oraz niedzielnej eucharystii – wszędzie tam, gdzie, będą przebywali. Zachęcał również do postawy godnej prawdziwego chrześcijanina.
Dzieciom i młodzieży życzył wspaniałego wypoczynku, bezpiecznych wyjazdów i powrotów.
Na liturgii obecny był poczet sztandarowy Szkoły.
Oprócz uczniów obecni byli również: Dyrekcja Szkoły, nauczyciele i rodzice.













