Intencje mszalne 15.04. - 11.05.24 r.
Poniedziałek 15 kwietnia 2024 r.
Godz. 18.00 1. Za + Ryszarda Włodarczyka 2pp
2. Za + Marka Cychowskiego 1pp
Wtorek 16 kwietnia 2024 r.
Godz. 18.00 1. Za + Tadeusza Osińskiego 9pp
2. Za + Andrzeja Karolaka 2pp
Środa 17 kwietnia 2024 r.
Godz. 18.00 1. Za + Ewę Dalecką 5pp
2. Za + Zofię Górską 4pp
Czwartek 18 kwietnia 2024 r.
Godz. 17.00 WIZYTACJA - BIERZMOWANIE
Piątek 19 kwietnia 2024 r.
Godz. 18.00 1. Za + Bożenę Koczara 2pp
2. Za + rców Kruszewskich i siostrę Alinę Kaliszewską
Sobota 20 kwietnia 2024 r.
Godz. 17.00 1. dziękczynna z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski, opiekę MB i BB dla Mirosławy Chromiec z okazji 80 rocz. ur.
2.Za + Ireneusza Wawrzyńskiego 3pp
Godz. 18.00 1. dziękczynna w 15 rocznicę powstania KPRM w naszej parafii z prośbą opiekę MB i BB członków Koła, ich rodzin i o życie wieczne dla zmarłych członków
2. dziękczynna z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski, opiekę MB i BB dla Kamila i Klaudii Idzikowskich w 5 rocznicę zawarcia związku małżeńskiego oraz dla ich dzieci Rafała, Leny i Szymona
IV Niedziela Wielkanocna 21 kwietnia 2024 r.
Godz. 8.00 1. Za + Józefa i Mariannę Lara
2. Za + rców Helenę i Jana Morawskich, męża Marka Bryśkiewcza
Godz. 11.00 Za + Krystynę Deluga w 4 rocznicę śmierci
Godz. 17.00 Za + rców Helenę i Jana Rasińskich, rców Krystynę i Stanisława Kasiak, rodzeństwo Wandę, Jerzego i Henryka, z rny
Poniedziałek 22 kwietnia 2024 r.
Godz. 18.00 Za + za dusze w czyśćcu cierpiące
Wtorek 23 kwietnia 2024 r.
Godz. 18.00 Za + Józefę Szmigrodzką 2pp
Środa 24 kwietnia 2024 r.
Godz. 18.00 Za + Bożenę Koczara 4pp
Czwartek 25 kwietnia 2024 r.
Godz. 17.00 Za + brata Marka Cychowskiego z okazji imienin
Godz. 18.00 1. Za + Ewę Dalecką 6pp
2. Za + dusze w czyśćcu cierpiące - int. Apostolstwa dusz w czyśćcu cierpiących
Piątek 26 kwietnia 2024 r.
Godz. 18.00 1. Za + Krystynę Jaroszewską
2. Za + Marzenę Iwaniuk
Sobota 27 kwietnia 2024 r.
Godz. 17.00 1. Za + Edmunda Podłudzkiego w 3 rocznicę śmierci, rców Katarzynę i Czesława Głowackich, Irenę i Stanisława Zielińskich
2. Za + Bożenę Olech 3pp
Godz. 18.00 1. Za + Janusza Wasierzyńskiego i Mieczysława Wasierzyńskiego
2. Za + Damiana Gągolewskiego 5pp ost.
V Niedziela Wielkanocna 28 kwietnia 2024 r.
Godz. 8.00 1. Za + Antoninę i Bolesława Majewskich
2. Za + Wojciecha Sekutowicza, z rny Sekutowicz, rców Lewandowskich, braci Tadeusza i Bronisława
Godz. 11.00 Za + Irenę i Józefa Pędzich
Godz. 17.00 Za + rców Jana i Alinę Płomińskich, braci Jerzego i Stanisława, ojca Zdzisława Kacprzaka
Poniedziałek 29 kwietnia 2024 r.
Godz. 18.00 1. Za + Ireneusza Wawrzyńskiego 4pp
2. Za + Ryszarda Frąckiewicza 1pp
Wtorek 30 kwietnia 2024 r.
Godz. 18.00 1. Za + Andrzeja Karolaka 3pp
2. Za + Tadeusza Osińskiego 10pp
Środa 1 maja 2024 r.
Godz. 18.00 Za + Stanisława Pierścieniaka, Zofię Gołębiewską, Stanisława i Mariannę Wierzchoń, Ewę Tyburską i Radosława Jastrzębskiego
Czwartek 2 maja 2024 r.
Godz. 18.00 1. Za + Bożenę Koczara 4pp
2. Za + Zygmunta i Walentynę Gołębiewskich
Piątek 3 maja 2024 r.
Godz. 8.00 Za + Mariolę Milewską int. im.
Godz. 11.00 Za + Janinę i Tadeusza Rączkowskich, z rny Langowskich i Rączkowskich
Godz. 17.00 Za + Stanisława Balińskiego, syna Andrzeja, teściów Balińskich, rców Szwejkowskich
Sobota 4 maja 2024 r.
Godz. 17.00 1. dziękczynna z prośbą o opiekę MB i BB i potrzebne łaski dla Leopolda i Barbary Kamińskich w 57 rocznicę ślubu oraz dla ich dzieci, wnuków i prawnuków
2. O Boże błogosławieństwo dla Pauliny i Daniela Rosłońskich 3śl i ich dzieci
Godz. 18.00 Za + rców Henrykę i Kazimierza oraz brata Ruratowskich
V Niedziela Wielkanocna 5 maja 2024 r.
Godz. 8.00 1. Za + rców Stanisława i Stanisławę Pawłowskich, siostry Sabinę i Alicję, braci Witolda i Marka
2. Za + rców Helenę i Bronisława Marszałek, z rny Pater
Godz. 11.00 Za + Henrykę (w 6 rocznicę śmierci) i Lucjana Ciosek
Godz. 17.00 Za + Janinę i Bolesława Łuczyńskich, z rny Łuczyńskich i Kościelników
Poniedziałek 6 maja 2024 r.
Godz. 18.00 Za + Bolesławę i Henryka Waśniewskich, Barbarę i Henryka Daleckich
Wtorek 7 maja 2024 r.
Godz. 18.00 1. Za + Ewę Dalecką 7pp
2. Za + Ireneusza Wawrzyńskiego 5pp
Środa 8 maja 2024 r.
Godz. 18.00 1. Za + Stanisława i Zofię Ostaszewskich, Mirosławę Kotlarewską, Jana Mokosa
2. Za + Stanisława i Mariannę Wyrzykowskich, Janinę i Władysława Bziuk
Czwartek 9 maja 2024 r.
Godz. 18.00 1. Za + Krzysztofa Muzala
2. Za + Andrzeja Karolaka 3pp
Piątek 10 maja 2024 r.
Godz. 18.00 1. Za + rców Teresę i Lucjana Tomczyk, Helenę Książek oraz Krzysztofa Ołdakowskiego
2. Za + Zygmunta Nawrockiego i Andrzeja Brzozowskiego
Sobota 11 maja 2024 r.
Godz. 17.00 Za + Stanisława Bandurskiego i jego rców
Godz. 18.00 1. Za + Waldemara Bucholca w 1 rocznicę śmierci
2. rez. p. Antoniewicz