Z galerii zdięć

niedziela.pl

Wiadomości z portalu niedziela.pl niedziela.pl

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

XXIII niedziela zwykła 10.09.23 r.

  1. Dożynki to dziękczynienie Bogu za tegoroczne zbiory – zbóż, owoców, warzyw, ziół. Z inicjatywy KGW „Sami Swoi”, dziś  dożynki parafialne. Podczas eucharystii dziękowaliśmy Bogu za zebrane plony, za pracę rolników, szczególnie z naszej parafii oraz prosiliśmy, by owoce tej pracy przynosiły dla rolników konkretne dobro materialne oraz wdzięczność wyrażaną nie tylko w modlitwie.   

Czytaj więcej: XXIII niedziela zwykła 10.09.23 r. 

XXII niedziela zwykła 3.09.23 r.

  1. Na progu nowego roku szkolnego Kościół apeluje o dołożenie wszelkich starań, aby uczestnictwo dzieci i młodzieży w katechezie szkolnej było od samego początku pełne świadomego zaangażowania.

Czytaj więcej: XXII niedziela zwykła 3.09.23 r. 

XXI niedziela zwykła 27.08.23 r.

  1. Przed nami ostatnie dni sierpnia – miesiąca trzeźwości. Wszystkim, którzy pozytywnie odpowiedzi na Apel naszych Biskupów (14 osób wpisało się do Księgi Trzeźwości) serdecznie dziękujemy i życzymy pielęgnowania życia w trzeźwości.

Czytaj więcej: XXI niedziela zwykła 27.08.23 r. 

XX niedziela zwykła 20.08.23 r.

  1. Przed nami ostatnie dni sierpnia – miesiąca trzeźwości, a dla wielu ostatnie dni urlopów  i wakacji. Starajmy się jak najlepiej wykorzystywać ten czas na pogłębienie naszych wzajemnych relacji rodzinnych czy przyjacielskich, na dobrą lekturę i budujące rozmowy.

Czytaj więcej: XX niedziela zwykła 20.08.23 r. 

Porządek nabożeństw

MSZE ŚWIĘTE w NIEDZIELE  I  ŚWIĘTA

8:oo  1
1:oo   17:oo

DNI  POWSZEDNIE

w okresie letnim - 18:oo

Święta Katarzyna

eKAI

Portal Katolickiej Agencji Informacyjnej