Z galerii zdięć

niedziela.pl

Wiadomości z portalu niedziela.pl niedziela.pl

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

SŁOWO BISKUPA PŁOCKIEGO SZYMONA STUŁKOWSKIEGO

Drodzy Diecezjanie,
przed naszymi oczyma ciągle mamy obrazy tragiczny skutków trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii. W krajach tych nadal trwa akcja ratunkowa, choć maleją szanse na ocalenie kolejnych ofiar kataklizmu. Wciąż istnieje konieczność pilnej pomocy humanitarnej, szczególnie tym, którzy stracili dom i swoich najbliższych.

 

W parafiach naszej Diecezji w ostatnią niedzielę 12 lutego 2023 roku odbyła się zbiórka do puszek na wsparcie materialne dzieł pomocowych Caritas Polska, osobom najbardziej dotkniętym skutkami trzęsienia ziemi. Diecezjanie płoccy okazali się bardzo hojni, dzięki temu w pierwszej transzy przekażemy na pomoc za pośrednictwem Caritas sumę 200 000 zł.

Kochani, pragnę bardzo serdecznie podziękować za wrażliwość serc i okazane chrześcijańskie miłosierdzie. Jestem wdzięczny za to wielkie świadectwo solidarności z najbardziej potrzebującymi. Bóg zapłać! Nie ustawajmy w modlitwie za naszych cierpiący braci i siostry.
Z pasterskim błogosławieństwem - † Szymon Stułkowski, Biskup Płocki

Płock, dnia 17 lutego 2023 r.

W naszej parafii przeprowadziliśmy zbiórkę w niedzielę 19 lutego. Do puszek złożyliśmy 2230 zł. Serdeczne Bóg zapłać. Ofiary zostały już wpłacone na konto Diecezji Płockiej. ks. SWiśniewksi, proboszcz 

 

Porządek nabożeństw

MSZE ŚWIĘTE w NIEDZIELE  I  ŚWIĘTA

8:oo  1
1:oo   17:oo

DNI  POWSZEDNIE

w okresie letnim - 18:oo

Święta Katarzyna

eKAI

Portal Katolickiej Agencji Informacyjnej