Z galerii zdięć

niedziela.pl

Wiadomości z portalu niedziela.pl niedziela.pl

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Uwaga
 • Lack of access rights - File '/images/posani.jpg'
 • Lack of access rights - File '/images/posani.jpg'
Błąd
 • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

XIX niedziela zwykła 7.08.22 r.

 1. Trwa sierpień, miesiąc trzeźwości narodowej. Podejmując rezygnację  z picia napojów alkoholowych, chcemy przepraszać Boga za ogromne cierpienia, jakie niesie naszej Ojczyźnie nieuporządkowanie w tym względzie. Zachęcamy do wpisu do Parafialnej Księgi trzeźwości. 
 2. Dziś pierwsza niedziela sierpnia. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, krótka adoracja i procesja eucharystyczna.
 3. Wczoraj wyruszyła na trasę 41. Piesza Pielgrzymka z Płocka na Jasną Górę pod hasłem „Powróćmy na Eucharystię”. Przewodnikiem nasielskiej grupy jest ks. Tomasz Dec, wikariusz z Nasielska. W intencji Pielgrzymów będziemy modlili się codziennie w czasie Mszy św. oraz podczas Apeli Jasnogórskich do 12 sierpnia o godz. 20.30. Wyjątkiem będzie jutrzejszy poniedziałek - od godz. 20.00 adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Apelem oraz
  w sobotę Apelem połączymy nabożeństwo fatimskie. Naszą modlitwę rozpoczniemy również o godz. 20.00. Różaniec i procesja z figurą MB Fatimskiej. Następnie Apel Jasnogórski
  w intencji pielgrzymów. Na nabożeństwo fatimskie prosimy o przyniesienie świec.
 4. Zachęcamy wszystkich do duchowego pielgrzymowania. Przy zapisie w zakrystii, każdy otrzyma modlitewnik pielgrzymkowy. 
 5. W poniedziałek, 15 sierpnia, Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. tak jak w każdą niedzielę.
 6. Także 15 sierpnia przypadnie 102. rocznica zwycięskiej bitwy warszawskiej w 1920 r., zwanej Cudem nad Wisłą, która zmieniła bieg historii naszej ojczyzny. Skutki tego triumfu Wojska Polskiego wpłynęły także na historię Europy, bowiem zatrzymano nawałnicę bolszewicką, która zagrażała nie tylko naszemu narodowi.

Porządek nabożeństw

MSZE ŚWIĘTE w NIEDZIELE  I  ŚWIĘTA

8:oo  1
1:oo   17:oo

DNI  POWSZEDNIE

w okresie letnim - 18:oo

Święta Katarzyna