XXIII niedziela zwykła 4.09.22 r.

  1. Dziś dwudziesta trzecia niedziela w ciągu roku kościelnego. Sprawując tajemnicę męki, śmierci i zmartwychwstania Chrystusa, uwielbiliśmy Boga i zaczerpnęliśmy ze źródła Bożej łaski. Niech te dary umacniają nas na drogach codziennego życia i dawania świadectwa naszej bliskości z Bogiem.

Czytaj więcej: XXIII niedziela zwykła 4.09.22 r.

XXII niedziela zwykła 27.08.22 r.

  1. Przed nami ostatnie dni sierpnia – miesiąca trzeźwości. Wszystkim, którzy pozytywnie odpowiedzi na Apel naszych Biskupów serdecznie dziękujemy i życzymy pielęgnowania życia w trzeźwości.

Czytaj więcej: XXII niedziela zwykła 27.08.22 r.

XXI niedziela zwykła 21.08.22 r.

  1. Przed nami ostatnie dni sierpnia – miesiąca trzeźwości, a dla wielu ostatnie dni urlopów i wakacji. Starajmy się jak najlepiej wykorzystywać ten czas na pogłębienie naszych wzajemnych relacji rodzinnych czy przyjacielskich, na dobrą lekturę i budujące rozmowy.

Czytaj więcej: XXI niedziela zwykła 21.08.22 r. 

XIX niedziela zwykła 7.08.22 r.

  1. Trwa sierpień, miesiąc trzeźwości narodowej. Podejmując rezygnację  z picia napojów alkoholowych, chcemy przepraszać Boga za ogromne cierpienia, jakie niesie naszej Ojczyźnie nieuporządkowanie w tym względzie. Zachęcamy do wpisu do Parafialnej Księgi trzeźwości. 

Czytaj więcej: XIX niedziela zwykła 7.08.22 r. 

Porządek nabożeństw

MSZE ŚWIĘTE w NIEDZIELE  I  ŚWIĘTA

8:oo  1
1:oo   17:oo

DNI  POWSZEDNIE

w okresie letnim - 18:oo

Święta Katarzyna