Uroczystość odpustowa

W Uroczystość Chrystusa Króla przeżywaliśmy odpust parafialny ku czi naszej patronki św. Katarzyny, której wspomnienie liturgiczne wypada 25 listopada. To także patronka kolejarzy, których tak wielu mieszka w naszej parafii.

Kolejarze przybyli, by uczcić swoją patronkę z pocztem sztandarowym. Sumie odpustowej przewodniczył o. Jacek Pietroński OMI, homilię wygłosił o. Zbigniew Matejka OMI. Po mszy św., przed wystawionym Najświętszym Sakramentem, powierzyliśmy kolejarzy i naszą parafię orędownictwu św. Katarzyny, odmawiając litanie ku jej czci. Uroczystość ubogacił chór „LIRA” pod kierownictwem p. Joanny Ostaszewskiej, organistki  parafii św. Wojciecha w Nasielsku.

Porządek nabożeństw

MSZE ŚWIĘTE w NIEDZIELE  I  ŚWIĘTA

8:oo  1
1:oo   17:oo

DNI  POWSZEDNIE

w okresie letnim - 18:oo

Święta Katarzyna

eKAI

Portal Katolickiej Agencji Informacyjnej