Z galerii zdięć

niedziela.pl

Wiadomości z portalu niedziela.pl niedziela.pl

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

PARAFIALNA DROGA KRZYŻOWA 2023

W piątek, 24 marca, przeszliśmy ulicami Starych i Nowych Pieścirogów, odprawiając w terenie Parafialną Drogę Krzyżową.

Nasze nabożeństwo pasyjne rozpoczęła msza św. koncelebrowana przez księży naszej parafii. Przewodniczył jej ks. Artur. On też poprowadził  Drogę Krzyżową ulicami naszej parafii.  Przy pierwszej stacji - już na zewnątrz świątyni - wzięliśmy na ramiona duży drewniany krzyż,  i przeszliśmy niosąc go ulicami: Kolejową, Diamentową, Turkusową, Złotą, Bursztynową, Szmaragdową, Platynową i Kolejową wróciliśmy do Kościoła. Krzyż między poszczególnymi stacjami nieśli: członkowie poszczególnych grup duszpasterskich oraz mieszkańcy wszystkich naszych wiosek.
Bardzo serdecznie dziękujemy czytającym rozważania, niosącym krzyż oraz wszystkim uczestnikom Parafialnej Drogi Krzyżowej ulicami naszej parafii.    
Dziękujemy również nasielskiej policji za zabezpieczenie trasy naszego przejścia z Krzyżem.

 

Porządek nabożeństw

MSZE ŚWIĘTE w NIEDZIELE  I  ŚWIĘTA

8:oo  1
1:oo   17:oo

DNI  POWSZEDNIE

w okresie letnim - 18:oo

Święta Katarzyna

eKAI

Portal Katolickiej Agencji Informacyjnej