Z galerii zdięć

niedziela.pl

Wiadomości z portalu niedziela.pl niedziela.pl

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

Uwaga
  • Lack of access rights - File '/images/posani.jpg'
  • Lack of access rights - File '/images/posani.jpg'

VI niedziela zwykła 13.02.22 r.

  1. Dziś szósta niedziela zwykła w ciągu roku liturgicznego. Każda Msza Święta jest uwielbieniem Boga i uświęceniem człowieka. Niech usłyszane słowo Boże i udział w świętych obrzędach będą dla nas pomocą w chrześcijańskim przeżywaniu naszej codzienności. 2. W miniony piątek przeżywaliśmy w kościele XXX Światowy Dzień Chorego. Ponieważ to był zwykły dzień tygodnia, dlatego Msza św. dla chorych i osób starszych będzie dziś o godz. 11.00, połączona z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. Jest to sakrament uzdrawiający: umacnia w słabości, a w przypadku osób, które nie mogą już skorzystać
    z sakramentu pokuty, także gładzi grzechy, jeżeli chory miał w sercu pragnienie pojednania się z Panem Bogiem. Przypominamy jeszcze raz, aby w przypadku ciężkiej choroby bliskiej osoby nie zwlekać z troską o udzielenie jej tego sakramentu.
  2. Za tydzień o godz. 11.00 Msza św. z udziałem dzieci, a po niej spotkanie formacyjne dla dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego.  
  3. Organizujemy pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostella w dniach 5 – 12 lipca. Szczegóły w gablocie oraz na stronie internetowej parafii. Zapisy od dzisiaj do końca kwietnia. Odpowiedzi na wszelkie pytania udziela ks. Proboszcz.
  4. O modlitwę w intencji pokoju na Ukrainie zaapelował Przewodniczący KEP, abp Stanisław Gądecki. Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski za pośrednictwem biskupów zwrócił się do księży z całej Polski z prośbą o poprowadzenie modlitwy w tej intencji i odśpiewanie suplikacji podczas wszystkich Mszy Świętych. Dziś po mszach św. wypełniamy prośbę ks. Arcybiskupa. Zachęcamy również do osobistej modlitwy w intencji pokoju.

Porządek nabożeństw

MSZE ŚWIĘTE w NIEDZIELE  I  ŚWIĘTA

8:oo  1
1:oo   17:oo

DNI  POWSZEDNIE

w okresie letnim - 18:oo

Święta Katarzyna

eKAI

Portal Katolickiej Agencji Informacyjnej