Z galerii zdięć

niedziela.pl

Wiadomości z portalu niedziela.pl niedziela.pl

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

XXIX niedziela zwykła 17.10.21 r.

 1. Zapraszamy na codzienne nabożeństwo różańcowe na godz. 17.00. Po nim wieczorna msza św. W soboty msza św. sobotnia o godz. 16.30, po nim różaniec. O godz. 18.00 msza św. niedzielna. W niedziele różaniec o 16.30. Zachęcamy także do wspólnego odmawiania różańca w rodzinach.
 2. Jutro święto św. Łukasza Ewangelisty, patrona służby zdrowia. Zapraszamy na różaniec wszystkich mieszkających na terenie naszej parafii pracowników służby zdrowia: pielęgniarki i terapeutów z okazji przypadającego ich patronalnego święta. Przedstawicieli służby zdrowia prosimy o przewodniczenie modlitwie różańcowej.  
 3. We wtorek, 19 października, wspomnienie bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. A w naszej wspólnocie jak co miesiąc, z racji na trwający Rok św. Józefa, oddajemy cześć św. Józefowi, patronowi rodzin, mężczyzn i ojców. Wraz ze św. Józefem i MB modlitwą różańcową obejmiemy wszystkich, którym patronuje.
 4. W piątek, 22 października, liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II. Zapraszamy do modlitwy wdzięczności podczas różańca i Mszy Świętej. W naszej wspólnocie parafialnej dziękujemy także za dar Bożego Miłosierdzia ze świętymi: Faustyną, ks. Sopoćką i JPII.
 5. W następną niedzielę o godz. 11.00, msza św. dziękczynna za dar pielgrzymki do Lichenia z prośbą o opiekę Matki Bożej i Boże błogosławieństwo dla jej uczestników. A n różaniec zapraszamy członków Asysty Procesyjnej i prosimy o przewodniczenie naszej modlitwie. 
 6. Ministranci mają spotkania w sobotę godz. 10.00. Schola za dwa  tygodnie.
 7. W sobotę 23 października 2021 r. pielgrzymka do Torunia. W programie nawiedzenie Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji oraz zwiedzanie Torunia m.in. starówka i muzeum żywego piernika. Wyjazd o godz. 6.00. Koszt 100 zł.  Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy najpóźniej do środy.
 8. Rozpoczęliśmy przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Spośród absolwentów SP zgłosiła się tylko połowa. Jeśli pozostali chcą przystąpić do sakramentu bierzmowania, proszeni są o zgłoszenie do. Ks. Proboszcza do 23 października włącznie. Pierwsze spotkanie formacyjne w sobotę, 30 października o godz. 15.00.
 9. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Nasza pamięć o zmarłych jest wyrazem wiary w łączność z tymi, którzy przed nami odeszli do wieczności. Przyjmujemy zgłoszenia na wypominki. Ofiara podobnie jak w roku ubiegłym: za jedną osobę (imię i nazwisko) – 40 zł., za samo nazwisko np. z rny Wiśniewskich – 50 zł
 10. Od 20 do 23 października do godz. 9.30 zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery) przy starej kaplicy. O godz. 9.30. odbioru zebranego sprzętu prze Greek Office Ecologic). Plakat w gablocie, można również pobrać małe kartki z informacją, jakie rzeczy możemy składować.
 11. W środę o godz. 18.30 spotkanie dla chętnych mężczyzn z Rycerzami św. JPII. Zapraszamy panów, z którymi już rozmawialiśmy oraz wszystkich chętnych. 
 12. Na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” złożyliśmy ofiary w wysokości 780 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom

Porządek nabożeństw

MSZE ŚWIĘTE w NIEDZIELE  I  ŚWIĘTA

8:oo  1
1:oo   17:oo

DNI  POWSZEDNIE

w okresie letnim - 18:oo

Święta Katarzyna