Z galerii zdięć

niedziela.pl

Wiadomości z portalu niedziela.pl niedziela.pl

Odwiedza nas 65 gości oraz 0 użytkowników.

Misyjny Tydzień w Kościele

Misyjny tydzień pod hasłem „Będziecie moimi świadkami” dobiegł końca. Dzieci z naszej parafii na modlitwie różańcowej włączyły się w akcję PDM pt. Kolorowy Tydzień misyjny.

Ależ się działo! Każdego dnia modliliśmy się za konkretny kontynent i pracujących ta misjonarzy. Szczególną uwagę kierowaliśmy w stronę misjonarzy z naszej diecezji, opieką modlitewną objęliśmy w czwartek również ks. Kamila - byłego wikariusza naszej parafii, a obecnie pracującego na Karaibach. Swoją modlitwę i łączność dzieci akcentowały swoim ubiorem bądź jakimś akcentem w danym kolorze kontynentu. Nasze codzienne pytania konkursowe również były związane z misjami, dzięki czemu dzieci pogłębiły swoją wiedzę o misjach. A skoro pytania były misyjne, to również i nagrody były o tematyce misyjnej. Dziękujemy wszystkim dzieciom i ich rodzicom za uczestnictwo, a przed wszystkim za modlitwę! Zachęcamy, by modlitwa trwała dalej. Za misje i za misjonarzy, aby nie zabrakło głosicieli Chrystusa.

Papieskie Dzieła Misyjne też doceniły naszą pracę. Zobaczcie sami tutaj:

https://missio.org.pl/papieskie-dzielo-misyjne-dzieci/wszystkie-kolory-misji-2022/

Porządek nabożeństw

MSZE ŚWIĘTE w NIEDZIELE  I  ŚWIĘTA

8:oo  1
1:oo   17:oo

DNI  POWSZEDNIE

w okresie letnim - 18:oo

Święta Katarzyna

eKAI

Portal Katolickiej Agencji Informacyjnej